Потрібно висилати не лише дипломатів, а й російський бізнес із нашої країни, – Добродомов

«Народний контроль» вимагає націоналізації стратегічних підприємств, кінцевими власниками яких є росіяни.

Про це в ефірі політичного ток-шоу «Український формат» на телеканалі NewsONE заявив лідер партії «Народний контроль», народний депутат Дмитро Добродомов.

«У країні війна, а низка наших підприємств у власності агресора, зокрема і стратегічні об’єкти. Мене взагалі дивує, як наша влада може говорити про якісні реформи, якщо наш уряд веде активні торговельні відносини з окупантом. Наприклад, Львівський автобусний завод, який будував чудову техніку, тролейбуси й автобуси, які зараз їздять у різних містах України. Його власником є російський бізнесмен Ігор Чуркін, племінник Віталія Чуркіна, екс-посла Росії в ООН», – сказав він.

Добродомов зазначив, що російські олігархи володіють десятками українських стратегічних підприємств.

«Інший приклад: Кам’янський металургійний завод – 11 тисяч працівник, кінцевий власник – росіянин. А третина обленерго належать ще одному російському олігарху – Олександру Бабакову. Це депутат російської Держдуми, який голосував за анексію Криму, а в Європі проти нього діють санкції. Тому «Народний контроль» вимагає націоналізації наших підприємств, які колись продали російським олігархам. Ми навіть готові віддати їм ці копійки, за які вони їх приватизували. Ми впевнені, що лише повернення у державну власність, фінансова підтримка та якісний менеджмент зможуть перезапустити заводи та створити сотні тисяч робочих місць», – підсумував парламентар.