Потрібно ввести нульове мито на імпорт обладнання для розвитку промисловості, – Добродомов

Завдяки мораторію на вивіз лісу-кругляку, в Україну прийшли нові інвестиції, тепер потрібно розвивати галузь та дозволити підприємцям купувати сучасне імпортне обладнання за нульовою митною ставкою.

Про це в ефірі «ТРК ВіККА» в рамках візиту в Черкаси заявив лідер «Народного контролю», народний депутат Дмитро Добродомов.

Депутат наголосив, що це один із пунктів Антикризового плану, який розробила команда «Народного контролю».

«Зараз наші ініціативи уже створюють робочі місця. Завдяки мораторію на вивіз лісу-кругляку, в Україну прийшли нові інвестиції. Лише за перший квартал 2015 року закрилося 200 деревообробних підприємств, а контрабанда кругляку збільшилася втричі. І саме завдяки ініційованому нами мораторію, вдалося це припинити. А вже за 2016 рік деревообробна галузь показала приріст більш ніж на 15%. А це єдина сфера економіки з позитивними результатами. Тепер має бути наступний крок — нульове мито на імпорт необхідного обладнання. Це тимчасове рішення, яке дозволить модернізувати галузь», – сказав нардеп.

Добродомов додав, що необхідно ввести податкові “канікули” на 3 роки для малого та середнього бізнесу.

«Влада заганяє бізнес у тінь. Через ганебні податки уряду закрилося сотні тисяч приватних підприємств. Політика влади не лише нищить бізнес, а й спустошує державний бюджет. Необхідно ввести податкові «канікули» на 3 роки для малого та середнього бізнесу. Внести зміни в чинне податкове законодавство, відповідно до яких, підприємці першої та другої групи звільняються від податку на прибуток до 2020 року», – зазначив він.