Потрібно забезпечити навігаторами комунальну техніку Дніпродзержинська, – Андрій Іванченко

Комунальну техніку Дніпродзержинська потрібно забезпечити навігаторами, – з такою пропозицією виступив міський депутат від «Народного контролю»  Андрій Іванченко.

За його словами, така необхідність виникла через невдоволення городян роботою комунальників в період активного снігопаду, що сколихнув Дніпропетровщину.

«Якщо кожен житель міста зможе зайти на сайт міськвиконкому і побачити, де саме працюють на даний момент 17 одиниць снігоприбиральної техніки, запитань буде менше. Ця пропозиція  фракції «Народного контролю» – не недовіра міському голові або  його заступникам, департаменту ЖКГ. Це крок до того, щоби жителі Дніпродзержинська володіли реальною інформацією про ситуацію», – каже Андрій Іванченко.

Уже у поточному році, зазначають у фракції «Народного контролю» Дніпродзержинська, система роботи комунальної техніки може стати прозорою.

Додаткових коштів на навігатори не потрібно, адже автівки вже забезпечені GPS-системами.

«Ми сподіваємося, що міський голова Дніпродзержинська Андрій Білоусов і депутати міськради підтримають нашу ініціативу та вже цієї зими містяни зможуть оцінити систему моніторингу комунального транспорту в публічному доступі», – зазначив депутат.

Також він наголосив, що такий захід дозволить зрозуміти, де можна оптимізувати роботу наявної техніки і скільки місто потребує  додаткових її одиниць.