Потрібно зобов’язати міську владу купувати електротранспорт вітчизняного виробництва, а не за кордоном,– Добродомов

«Народний контроль» пропонує відновити потужне виробництво електротранспорту в країні, це створить тисячі робочих місць та зможе якісно оновити парки електротранспорту в містах.

Про це під час зустрічі з працівниками Луцького підприємства електротранспорту в рамках робочого візиту в Луцьк заявив лідер «Народного контролю», народний депутат Дмитро Добродомов.

«Ми пропонуємо запустити програми «Український тролейбус» та «Український трамвай». Це частина Антикризового плану «Народного контролю». Ми зобов’яжемо міську владу купувати лише транспорт вітчизняного виробника. А не так, як це зараз робить сьогоднішня влада: купує трамваї в Польщі, аби зекономити 1000 грн. Це стимулюватиме українське виробництво, адже кожен завод матиме постійні замовлення. І це стане гарантом створення нових робочих місць та виплати справедливої зарплати. Натомість сьогоднішня влада купує електротранспорт за кордоном», – констатував Добродомов.

На зустрічі люди виступили категорично проти пенсійної реформи, яку протягнула влада.

«Так звана реформа – це «геноцид» для пенсіонерів. По суті, влада просто скоротила кількість пенсіонерів у країні. Уряд просто протягнув усі вимоги МВФ щодо підняття пенсійного віку та скорочення дефіциту Пенсійного фонду. З наступного року вводиться норма про 25 років стажу, а рахуватиметься стаж з 1998 року. Де взяти людям ще 5 років? У 90-х люди працювали в тіні, сьогоднішня політика влади змушує їх робити те саме. Тож довести стаж буде неможливо», – сказав він.

Добродомов наголосив на тому, що політика сьогоднішньої влади змушує людей виїжджати за кордон.

«Сьогодні всім бюджетним працівникам країни затримують зарплати, люди працюють у тіні. Влада просто змушує людей виїжджати на заробітки. Лише за офіційними даними, 5 млн наших співвітчизників працює за кордоном. Це яскравий приклад того, що влада не робить основного – не створює робочі місця. А без цього сильної економіки в країні не буде. Саме тому забезпечення українців роботою – це основа Антикризового плану «Народного контролю», – додав нардеп.