Повернути окуповані території можна завдяки економічному процвітанню України, – Антонищак

Повернути Крим і Донбас можна буде завдяки економічному процвітанню України. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив народний депутат України Андрій Антонищак, коментуючи проблеми жителів окупованого Донбасу.

«Хочу вам розповісти про перші дні звільнення Слов’янська від російських сепаратистів. Коли ми звільнили територію, свідомість жителів різко помінялася. Особливо після того, коли було обстріляно хлібокомбінат, і місцевим жителям не завезли хліба. Ми тоді забрали у своїх хлопців весь сухий пайок, і віддали в магазин продавцю, яка нас перед тим постійно сварила, і попросили роздати їх людям. Я переконаний, що тільки своїм особистим прикладом ми повернемо Донбас. Ми зможемо повернути окуповані території Криму, Донбасу завдяки економічному процвітанню України», – відзначив Антонищак.

Депутат також зауважив, що політикам потрібно частіше приїжджати на схід України, щоб на власні очі побачити, як живуть їхні виборці.

«На Донбас потрібно приїхати політикам, які багато наобіцяли людям. Наголошую, на колінах туди прийти і попросити в них пробачення. Коли я розмовляю з людьми у Слов’янську, вони говорять, що нас кинули одні політики та інші. Вся проблема полягала в тому, що після Майдану політики не приїхали на Донбас і не почали з людьми говорити. Можливо, цей вакуум спілкування причинив зараз такі наслідки», – відзначив Антонищак.