nkontrol_chern_1703

Працівникам, що отруїлися токсинами під час виробництва, досі не компенсували збитки

Пройшов уже рік, а у Чернівцях жінки, що отруїлися клеєм під час виробництва сумок, досі не можуть добитись правди. Правоохоронці нікого не покарали, а збитки потерпілим – не компенсували.

Тетяна пригадує минулорічну весну як жахливий сон. Тоді вона тривало лежала у лікарні та пройшла курс лікування: жінки клеїли сумки без засобів захисту. Токсичні випари паралізували нервову систему.

Мама Тетяни й досі лікується і майже не пересувається. Для їхньої родини мізерний підзаробіток перетворився на пекло і шалені витрати. Потерпілі вважають, що справу затягують, адже за рік жодних зрушень.

Рік тому керівник обласної міліції пообіцяв «Народному контролю»,  що  справу контролюватиме особисто. Відтак зараз «Народний контроль» разом із потерпілими знову звернулися до правоохоронців. Ті запевняють, що через 10 днів нададуть результати розслідування.

 «Розслідування ведеться неупереджено. Я гарантую, що провадження буде скеровано за належністю, – запевнив  заступник начальника ГУНП в Чернівецькій області Олександр Чубей. – Ніхто розслідування не гальмує, є період для експертизи, вона проводилась довго ­– понад півроку, тому і маємо  таке тривале розслідування».

«Народний контроль»  обов’язково перевірить, як просуватиметься справа.