Працівникам тубдиспансеру за спробу врятувати медзаклад погрожують звільненням

Працівникам тубдиспансеру погрожують звільненням за те, що прийшли в облраду, щоб захистити медзаклад від ліквідації.

Про це повідомив лідер «Народного контролю» на Вінниччині Володимир Воловодюк.

Він зазначив, що вчора питання про ліквідацію тубдиспансеру розглядалося на засідання спільної комісії обласної ради.

«Колектив Вінницького обласного протитуберкульозного диспансеру №2 також прийшов на засідання. Та щойно люди з’явилися на порозі обласної ради,  у заклад направили комісію з перевірки обліку робочого часу», – зазначив він.

Начальник медичної частини диспансеру Яна Поліщук, зауважила, що в закладі залишилися працювати люди, які вийшли на другу зміну, а всі, хто працює в першу, по закінченні роботи прибули на засідання.

На засіданні спільної комісії рішення ухвалено не було, лише обговорили питання та заслухали різні сторони.

«У проекті рішення йдеться про те, щоб передати цілісний майновий комплекс протитуберкульозного диспансеру площею 1033,6 кв.м. безоплатно на баланс міської ради. У колишній садибі Грохольських на вулиці Мічуріна, де тубдиспансер знаходився майже 80 років, планують розмістити ендокринологічний центр», – повідомила начмед диспансеру Яна Поліщук.

Голова комісії з питань комунальної власності Олександр Масленніков сказав, що рішення по приміщенню приймуть лише після повного узгодження медичних питань, хоча, члени комісії, яку він очолює, схоже, одностайні: у розмовах між собою вони всі підтримують ідею виселення диспансеру та передачу місту майногового комплексу.

Інше майно та матеріальні цінності планують передати СТМО «Фтизіатрія». Пропозиції представників диспансеру замінити ліквідацію на реорганізацію, чи розробити інший проект рішення, представники влада не почули.

Фото: vlasno.info