Правоохоронці, після втручання «Народного Контролю», обіцяють прийняте законне рішення у кримінальній справі щодо побиття хмельничанина

Не в тому місці не в той час. Сварка двох закоханих для хмельничанина Анатолія рік тому закінчилась забоями коліна та голови. Кривдник переслідував хлопця більше 200 метрів – від тієї зупинки громадського транспорту до ось цієї заправки. Міліціянти не побачили складу злочину. Тричі чоловік оскаржував дії слідчих. Прокуратура і суд таки відправили матеріали на дорозслідування, яке триває і досі. Хлопець звернувся до «Народного контролю».
Хмельничанин Анатолій минулого року став жертвою вуличного нападу. Чоловік став випадковим свідком сварки двох людей, його побили ось біля цієї зупинки.
«Я на зупинці чекав колегу. Був на велосипеді. Поряд стояли хлопець та дівчина, сперечалися. Хлопець став виганяти мене з зупинки. Підійшов і вдарив. Я почав тікати. Доїхав до заправки, там знову зупинився, зателефонував товаришу, щоб не йшов на зупинку, а на заправку, що буду чекати його тут. У цей момент мене б’ють, я падаю з велосипеда. Починаються удари по голові, потім вони зупиняються. Я підвожуся і бачу, що співробітники державної служби охорони тримають хлопця, який прогнав мене з зупинки», – розповідає потерпілий Анатолій.
«Є склад злочину передбачений статтею 296, а саме хуліганство. Це злочин не великої важкості, але разом з тим можна і шість місяців посидіти в СІЗО», – пояснює адвокат Аля Аббасова.
Міліціянти у вечірній штурханині не бачать криміналу, і провадження повсякчас закривають. Справу перекидають то в міліцію, то в прокуратуру.
«Дане кримінальне провадження, як вже звучало, тричі закривалось слідчим. Однак прокуратурою міста, так і судом постанова про закриття слідчим кримінального провадження були скасовані», – каже прокурор прокуратури міста Хмельницького Вадим Наконечний.
«Слідчий зробив на свою думку всі необхідні слідчі дії, прийняв рішення, наприклад про закриття кримінального провадження. В прокуратурі є інша думка, вони вбачають, що потрібно доопрацювати», – каже начальник слідчого відділення Хмельницького міського відділу міліції Дмитро Бездітний.
Після втручання журналістів Народного контролю правоохоронці обіцяють врешті завершити розслідування.
«В якнайшвидший термін прийняти законне рішення по даному кримінальному провадженню, на мою думку десь орієнтовно місяць-півтора по проходженню тих експертиз і по допрацюванню тих вказівок, які нам дали, ми приймемо остаточне і законне рішення в даному провадженні», – каже Дмитро Бездітний.