Правоохоронці та контролюючі органи на Кафедральній, 13, бездіють, – Данильчук

Рішення Луцької міської ради про надання ТОВ «ЛУЦЬКМІСЬКБУД» в оренду земельної ділянки на вулиці Кафедральна, 13, передбачає, що забудовник має провести археологічні розкопки та відновити нововиявлену пам’ятку архітектури – підземелля XVII століття. На жаль, орендар не дотримується цього рішення. Після затишшя він знову нахабно відновив роботи.

Про це розповів депутат Луцькради, керівник «Народного контролю» Павло Данильчук.

Він повідомив, що до нього звернулися небайдужі лучани, які побачили, що на ділянці працює екскаватор. Відразу з активістами виїхав на місце та викликав поліцію. Також депутат телефонував до керівництва міської ради із вимогою, аби вони призупинили роботи.

«На жаль, поліція не вчиняла жодних дій, крім опитування. «Житлобуд-2», яке здійснює будівництво на замовлення «ЛУЦЬКМІСЬКБУД», не хоче припиняти роботи, мотивуючи тим, що була видана декларація. Проте ця декларація у 2011 році була видана на зовсім іншого підрядника. Також має бути відповідний дозвіл від Міністерства культури», – зазначив Павло Данильчук.

Він додав, що «Житлобуд-2» немає дозволу на облаштування будівельного майданчику, є лише розпорядження секретаря ради про перекриття вулиці.

«Зараз головне завдання, аби правоохоронні органи та міська рада зупинили незаконні дії забудовника. Якщо бездіяльність буде продовжуватись, єдиний вихід – це пряма дія громади на захист своєї історичної спадщини!» – наголосив Данильчук.