Представник “Народного контролю” очолив Бережанський район на Тернопільщині

Головою Бережанської районної ради став член  партії “Громадський рух “Народний контроль” Василь Білик. За нового очільника району з 26 проголосували 24 депутати, двоє утрималися.

Відтепер Василь Білик наводитиме лад у близько 30 селах Бережанщини. Обіцяє прислухатися до думки громади. «У першу чергу візьмуся за покращення доріг у районі, – ділиться планами новообраний голова району. – У селах зараз роботи непочатий край. Вдячний депутатам, які повірили у мене, і делегували такі відповідальні повноваження», – зазначив Василь Білик. Він також наголосив, що особливу увагу приділятиме боротьбі з корупцією. «Партія «Громадський рух «Народний контроль» йшла на вибори з Антикорупційним планом, який втілюватиму на районному рівні», – додав голова Бережанського району.

Вся команда «Народного контролю» щиро вітає Василя Білика з перемогою і бажає сил та наснаги у  нелегкій роботі. Впевнені, новообраний голова району виправдає усі сподівання жителів мальовничої Бережанщина.

Нагадаємо, на Тернопільщині «Народний контроль» увійшов майже до всіх рад, до яких балотувались його представники. Так, депутатами Тернопільської міської ради стали четверо, обласної ради – п’ятеро кандидатів від «Народного контролю».

Також  «Народний контроль» матиме своє представництво у Бережанській, Борщівській, Бучацькій, Заліщицькій, Збаразькій, Зборівській, Козівській, Кременецькій, Лановецькій, Монастириській, Підволочиській, Підгаєцькій, Тернопільській,  Чортківській,  Шумській районних та деяких міських радах.

Окрім того, головою селищної ради Великої Березовиці (Тернопільський район) став представник «Народного контролю» Іллю Костюка, головою села Домаморич  (Тернопілький район) – Олег Ладика,  головою села Бариш (Бучацький район) ­– Михайло Стахів, головою села Котів (Бережанський район) ­– Іван Осадц.