Представник «Народного контролю» відвідав засідання наглядової ради щодо питань забруднення річки Тетерів

Голова житомирської районної організації Олександр Рошко відвідав засідання наглядової ради комунального підприємства «Житомирводоканал».

Під час засідання працівники екологічної інспекції та начальник контрольно-вимірювальної лабораторії водоканалу зачитали результати дослідження забору води. Останні запевнили: жодних фекалій там не виявили, тим самим спростувавши здогадки активістів. Громадські ж активісти, які, власне, забили на сполох щодо забруднення річки, продовжували наполягати на покаранні винних в екологічній проблемі та нарікали на безвідповідальність директора водоканалу.

«Я хочу нагадати, що проблеми почалися ще у 2012 році. Зараз можна говорити про списування грошей та ряд інших порушень. Важливо провести розслідування порушень та нарешті покарати відповідальних осіб за халатність», – зазначив Олександр Рошко.

А відповідь на питання, хто та чим забруднює річку Тетерів у Житомирі, з’ясовуватиме міжвідомча робоча група. До 30 червня вона має встановити усі причини і чинники, які вплинули на порушення умов довкілля.