Президент мав би ініціювати відставку генпрокурора та голови СБУ, – Добродомов

Після оприлюднення нових фактів щодо причетності правоохоронці до корупції в УКРОБОРОНПРОМІ, президент, який справді хотів би боротися з корупцією, ініціював би відставку очільників ГПУ та СБУ.

Про це заявив лідер партії «Народний контроль», народний депутат Дмитро Добродомов під час ефіру політичного ток-шоу «Пульс» на телеканалі 112 Україна.

«Я, так само, як і вся країна, подивився фактажне розслідування журналістів щодо оборудок в УКРОБОРОНПРОМІ. В останній частині розслідувачі повідомили, що до схем причетні правоохоронні органи. СБУ, Генпрокуратура та НАБУ. Але я не побачив, що президент, який ініціює призначення та звільнення очільників СБУ та ГПУ, вносить подання на звільнення голів цих служб», – наголосив нардеп.

Добродомов пояснив, що якби не виборча кампанія, президент взагалі б не реагував на розслідування.

«Друзі, нікого б не звільнили. І Гладковський сидів би на своїй посаді. А справа розвалилася б, як десятки інших упродовж останніх п’яти років. Зараз Порошенко просто рятує свій рейтинг. Я вірю, що коли ми оберемо чесного та справедливого президента, корупціонери сядуть до в’язниці. Усі причетні до грабунку армії отримають справедливі вироки», – зауважив лідер «Народного контролю».