Приміщення, де буде поліклініка на Рясному, передали на баланс управління охорони здоров’я

Виконком Львівської міської ради передав приміщення на вул. Шевченка, 350 в, де запланована поліклініка на Рясному, на баланс управління охорони здоров’я. Сьогодні, 28 лютого, тут відбулася робоча нарада щодо початку робіт з облаштування медичного закладу.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив депутат фракції «Народний контроль» Михайло Дідух.

«Рішенням виконавчого комітету Львівської міської ради, приміщення за адресою: вул. Шевченка, 350 в, передано на баланс управління охорони здоров‘я. Сьогодні відбулася робоча зустріч щодо початку облаштування повноцінного поліклінічного відділення в Рясному. Воно передбачатиме повний спектр медичних послуг вузькими спеціалістами як для дорослих, так і для дітлахів. Тут будуть розміщені лабораторії, сучасний рентген-кабінети та багато іншого», – написав Михайло Дідух.

Зазначимо, що цьогоріч у бюджеті розвитку закладено 200 тис. грн на розробку проектно-кошторисної документації полікнічного відділення на Рясному.

«На тому, що Рясне має мати свою повноцінну поліклініку разом із колегами наполягав ще з 2015 року. Були перемовини щодо приміщення. І зараз процес нарешті пішов. Цього року зробимо ПКД і, ймовірно, розпочнуться перші роботи із облаштування поліклініки», – зазначив Дідух.