Сюжет на 20.07

Приміські села Чернівців перетворюються на сміттєзвалища

Жителі кількох сіл звернулися за допомогою до «Народного контролю», бо втомилися жити серед сміття. Зокрема, мешканці Великого Кучурова і Годилова вже третій рік поспіль задихаються тліючим сміттєзвалищем.

Як розповіли буковинці, гори відходів постійно задимлені. Окрім того, біля смітників постійно блукають безпритульні собаки, які можуть накинутися на людей.

«Моя дочка живе в сусідньому селі, коли йде дорогою повз це сміттєзвалище, тут вже чатують собаки. Заледве не покусали її декілька разів», – розповів селянин пан Дмитро.

Селяни переконують, що готові платити, аби смітник не шкодив їх здоров’ю. З тим, що на околиці треба навести лад, погоджується і  Великокучурівський сільський голова. Він запевнив журналістів «Народного контролю», що до кінця цього місяця проблему вирішить.

«Як газда, я не хотів би, щоб на території села було сміттєзвалище. Але ж немає куди його перенести, – переконує  сільський голова Великого Кучурова  Микола Єричук. – Ми альтфатери будемо ставити».

«Народний контроль» перевірить, чи з’явиться на території сіл  Великого Кучурова та Годилова замість гір сміття європейська альтернатива – альтфатери.