Привітання міського голови Дрогобича Тараса Кучми з Днем міста

Дорога дрогобицька громадо славного міста Дрогобич!

Уже втретє, як очільник цього міста, маю за велику честь вітати усіх нас з днем народження нашого Дрогобича. Я не випадково наголошую на тому, що вже втретє, адже за ці три спільно пройдені роки ми отримали багато випробувань на шляху у розбудові нашого рідного міста.

Доля принесла нам безліч піднесень, запорукою яких стала наша з вами невтомна праця та наполегливість: це відкриття у місті, після 30 років простою, великого плавального басейну, а згодом і малого плавального басейну, який не функціонував 17 років, це закупівля медичного обладнання для наших поліклінік та лікарень, які також не оновлювалися десятками років та є життєво необхідними для діагностики та правильного лікування пацієнтів.

Також, завдяки підтримці кожного, ми робимо все для того, щоб наші діти навчалися у гідних умовах у школах міста, а наші близькі та рідні отримували якісну медичну допомогу у відремонтованих приміщеннях лікарень. Разом з вами ми зуміли зробити так, що на вулицях Дрогобича рясніють щирі дитячі усмішки тих дітлахів, які займаюся на нових облаштованих дитячих та спортивних майданчиках. Не забуваймо і про капітальний ремонт доріг у Дрогобичі, який з новою силою стартував цього року.

Це помітно не лише мешканцям міста, а й туристам, яких щораз більше приваблює наш Дрогобич. Окрім туризму, ми активно впроваджуємо ІТ-технології та працюємо над екологічними проектами, які допоможуть нам подолати низку нагальних проблем.
Однак ми пам’ятаємо, що будь-які позитивні зміни не дістаються легко. У часі таких змін завжди з’являються фактори впливу, яким не є вигідною така ситуація, не є вигідним те, що наш народ стане заможним, самодостатнім та впевненим у майбутньому, адже тоді нас неможливо буде поставити на коліна чи переламати.

У часі сьогодення з такою ситуацією зіткнувся і Дрогобич. Наслідки того, що ми йдемо проти системи, яка десятиліттями руйнувала нашу багату та родючу країну, на жаль, також є очевидними — станом на сьогодні, місто має серйозну екологічну проблему. Але в серці кожного з нас горить дух волі та мужності, тому ми разом з вами впораємось з цим і тоді у власній пам’яті занотуємо ще одну перемогу. Перемогу, яка є такою важливою для кожного з нас і для країни загалом, бо велике починається з малого.

З Днем народження тебе, рідний Дрогобиче. Зі святом кожного з вас! Пам’ятайте, за нами правда і за нами перемога, адже ми дрогобичани, ми любимо свій Дрогобич. Дрогобич, у якому вся сіль.