Проїжджу частину проспекту Волі не будуть розширювати

На розширення проїжджої частини проспекту Волі передбачалося з міської казни витратити 40 мільйонів гривень. Частину тротуару мали знести та зрізати більше 200 дерев.

 Активна громадськість міста була категорично проти такого капітального ремонту. Не стояв осторонь і  «Народний контроль».

 Лучани вважають, що наразі радикально змінювати проспект Волі не треба. Тим паче за рахунок зелених насаджень.

«Я не вважаю, що потрібне розширення проспекту Волі, тому що особливих корків на дорозі тут не виникає. А влітку, у спеку іти під каштанами – чудово»,вважає лучанка Владислава.

Загалом про те, що проспект  Волі хочуть реконструювати, мало хто з лучан чув. Та, дізнавшись про такі перспективи, висловлюють невдоволення.

«Центр міста треба розвантажувати від транспорту, а не навпаки. Нехай він буде для пішоходів, а не для автомобілів», – каже лучанка Лариса.

Завдяки активній позиції громадськості міста та «Народного контролю», у міськраді відмовилися від ідеї розширення дороги на проспекті Волі. У цьому журналістів запевнив директор Департаменту ЖКГ Юрій Крась.

«Проїзна частина не розширятиметься. Концепція така, що на всіх зупинках буде робитися заїзна кишеня. Де можливо – облаштуємо парковки», – розповів чиновник.

Лідер «Народного контролю» на Волині Павло Данильчук не здивований, що міська влада відійшла від початкового плану, адже до липня не було проведено жодних тендерних процедур чи підготовчих робіт.

 «Люди готові боротися і за дерева, і за раціональне витрачання коштів, і за те, щоб були зроблені реальні речі, а не покладений просто асфальт в центральній частині, де після дощу вода просто стоїть», – розповів депутат міськради від «Народного контролю».

 До кінця цього року на проспекті Волі планують відремонтувати лише тротуари на правій стороні. А вже весною чиновники представлять оновлений проект реконструкції проспекту.