Проект бюджету 2019: «Народний контроль» пропонує збільшити витрати на медицину та освіту

Бюджет України має обслуговувати простих людей, а не інтереси можновладців.
Про це заявив лідер партії «Народний контроль», народний депутат Дмитро Добродомов.

«Щороку влада збільшує витрати на силові структури, зокрема на МВС – на 12,1 млрд більше, на СБУ – на 2 млрд, на ГРУ – на 1 млрд. І це попри те, що починає роботу ДБР, яке перебирає частину функцій прокуратури і поліції. Ми вимагаємо збільшити фінансування освіти та медицини коштом зменшення видатків на Кабмін та Раду, ДУС (держуправління) справами, поліцію, прокуратуру», – написав нардеп.

Зокрема, «Народний контроль» вимагає збільшити освітню субвенцію з державного бюджету – місцевим, на 1 млрд грн. А також, збільшити фінансування на підготовку кадрів у ПТУ на 37 млн грн.

«Такі зміни дозволять зберегти та якісно реформувати професійну освіту, запровадити механізм «приватного замовлення» та збільшити фінансування ПТУ, на чому неодноразово наголошував «Народний контроль». Пропонуємо збільшити видатки на медикаменти та вироби медичного призначення для швидкої допомоги, ангіографів, на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування серцево-судинних захворювань, діабету та бронхіальної астми загалом на 200 млн грн. Ще одна проблема – постійний брак коштів на лікування за кордоном. Пропонуємо збільшити цю суму до 1 млрд грн коштом зменшення асигнувань на прокуратуру», – пояснив Добродомов.