Прокуратура Прикарпаття перевірить звільнення з міліції бійця АТО Зузяка

Після розголосу у ЗМІ, офіційних звернень «Народного контролю»  прокуратура в Івано-Франківській області перевірить законність звільнення з правоохоронних органів бійця АТО, активіста Володимира Зузяка.

Володимир Зюзяк двічі воював на сході України, під час роботи у міліції активно боровся із корупцією у владних ешелонах. Планував працювати і у новій поліції. Втім став єдиним правоохоронцем Коломийщини, який не прийшов відбір у новостворену структуру.

За словами Зузяка, тиск на себе почав відчувати давно. Ще два роки тому, коли відмовився їхати в Київ для розгону Майдану, проти нього почали службові розслідування, на його адресу надходили погрози.

Щодо нинішньої ситуацію, то обласне керівництво так і не змогло пояснити причин, чому Володимир Зузяк не підійшов для служби в поліції.

Відтак після численних звернень «Народного контролю», який підтримав правоохоронця, справу щодо правомірності звільнення Зюзяка вивчатиме обласна прокуратура.

02 12 Frankivsk

«Від обласної прокуратури отримав відповідь, що розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні, відомості внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань. Сподіваюся, вдасться поставити у цій справі логічну крапку. А головне, щоб відбір у Нацполіцію відбувався прозоро і чесно», – повідомив Володимир Зузяк.

«Народний контроль» і надалі уважно стежитиме за цією справою.