Прокуратура вважає «міфом» «золотий батон» Януковича, – Добродомов (+відео)

Прокуратура закрила гучну кримінальну справу про зникнення цінностей із Межигір’я, зокрема, і знаменитого «символу» режиму Януковича «золотого батона».

Про це повідомив лідер «Народного контролю», секретар Антикорупційного комітету ВРУ Дмитро Добродомов в ефірі «Подробиць» із посиланням на відповідь київської прокуратури на його звернення.

За його словами, кримінальне провадження тишком закрили ще на початку грудня минулого року «за відсутністю складу злочину».

«Тож маємо дилему: або не було ані «золотого батона», ані інших коштовностей із Межигір’я, які бачила уся країна. Або ж потрібно покарати тих, хто закрив кримінальне провадження. Адже цінності зникли, а винуватців не шукають. Понад те, прокуратура навіть не вбачає «складу злочину» у зникненні коштовностей вартістю у мільйони», – наголосив нардеп.

Також додав, що ця справа – черговий яскравий приклад «ефективності» роботи прокуратури.

Нагадаємо, що у квітні 2015 року після звернення депутата Д.Добродомова та розголосу справи у ЗМІ, Генпрокуратура відкрила кримінальне провадження за ч. 5 ст. 185 ККУ за фактом зникнення  цінностей з Межигір’я.

baton

 Фото: news.bigmir.net