Промисловій повернули цілодобове водопостачання

У жовтні Житомирський обласний осередок «Народного контролю» розповідав про проблеми водопостачання на вулиці Промисловій, де протягом 5 місяців не було
нормального водопостачання і відбувалися постійні прориви мереж.

Унаслідок спільних візитів та звернень «Народного контролю» та мешканців вулиці до заступника мера міста Сергія Кондратюка питання розв’язали.

Через дві доби після останнього візиту мешканцям вулиці надали повноцінне водопостачання. Крім того, було ухваделено рішення про проведення робіт щодо заміни мереж водопостачання в усьому кварталі, які вже скоро будуть завершені.

«Спільно з «Народним контролем» ми повернули мешканцям вулиці воду, яка забезпечує нас в тому числі й опаленням», – розповідає Олена, мешканка вулиці.

«Народний контроль» Житомирщини спільно з мешканцями мікрорайону відвідали прийом Сергія Кондратюка та подякували йому за пророблену роботу.

«Ми вдячні Сергію Кондратюку та Андрію Нікітіну, директору КП «Житомирводоканал» за ефективну співпрацю у розв’язанні питання відновлення водопостачання для Промислової. Приємно працювати з керівниками, які дотримуються свого Слова!», – зазначила Світлана Пахольчук, голова Житомирського обласного осередку «Народного контролю».