Прості українці не мають грошей на купівлю землі, – Добродомов (+відео)

«Народний контроль» категорично проти скасування мораторію на продаж землі.

Про це в програмі «Наслідки з Орловською та Головановим» на телеканалі NewsONE заявив лідер «Народного контролю», народний депутат Дмитро Добродомов

«У трьох областях Полісся – Житомирській, Рівненській і Волинській – було проведено соціологічне дослідження. Виявилося, що 62% керівників та власників сільгосппідприємств не мають коштів, щоб купувати землю. Ще 21% планують це зробити лише через 5-10 років (якщо ринок земель запровадять зараз). 13% не планують купувати взагалі. В сумі маємо 96% аграріїв, які не зможуть отримати землю у власність», – сказав нардеп.

Добродомов додав, що відміна мораторію на продаж землі призведе до продажу землі Транснаціональним компаніям та олігархам.

«Замість того, аби провести перемовини щодо земельної реформи з простими людьми, фермерами, влада діє на догоду МВФ. Влада йде до МВФ з протягнутою рукою за грошима, які самі ж потім розкрадуть. А розраховуватися за це будуть прості українці. В Україні ж землю можуть скупити хіба декілька олігархічних сімей», – констатував він.