musij1

Вибори в райради Києва поставили «на паузу» через падіння рейтингів НФ та БПП, – Мусій

Скасування виборів до райрад у Києві – черговий крок до узурпації влади в країні.

Про це в кулуарах Верховної Ради заявив член депутатського обʼєднання «Народний контроль» Олег Мусій.

«Вчора за поданням так званого «наждака» Окружний адміністративний суд, який підконтрольний Адміністрації Президента і «БПП», ухвалив безпрецедентне рішення про зупинку виборів до райрад столиці. Цим рішенням Суд по суті скасував місцеве самоврядування в Києві», – зазначив нардеп.

Така ситуація, на його переконання, свідчить про одне: партійні «боси» бояться йти на вибори, адже і у «Народного фронту», і у «БПП» рейтинги невпинно наближаються до нуля.

 «Мабуть, незабаром через рішення «кишенькових» судів в Україні, партвожді взагалі скасовуватимуть будь-які вибори, а то й існування людей в Україні. «Народний контроль» виступає категорично проти скасування виборів до райрад Києва. Ми будемо апелювати до відповідних органів, у тому числі до міжнародних інстанцій», – наголосив Мусій.

 Депутат також зауважив, що судове рішення свідчить про «декоративність» заяв  лідерів провладних партій щодо необхідності децентралізації.

 «Наполягання «Народного  фронту» і «БПП» на внесенні змін до Конституції (ред. у частині правосуддя та децентралізації) в контексті цього судового рішення свідчать про одне – намір узурпувати владу, а не провести справжню децентралізацію», – підкреслив він.

 uchvala