lviv

Радник міського голови Самбора заледве не побив місцевого журналіста (+відео)

Радник міського голови Самбора Ярослав Кузьмяк облаяв та заледве не кинувся з кулаками на місцевого журналіста, активіста «Народного контролю» Юрія Леськіва.

Сутичку спровокувало запитання журналіста,  чому ремонтувати дороги Самбірщини розпочали саме від будинку мера. Мовляв, у місті є шляхи у набагато гіршому стані.

«Сьогодні, проходячи вулицею Коперника, де саме мешкає наш нинішній голова, я побачив багато вантажної автомобільної техніки. Робітники латали ями. Дивно, але у Самборі, направду, є дороги у значно гіршому стані. Тож, чому ремонтувати почали звідсіля – загадка», –  каже журналіст.

За словами Юрія Леськіва, процес ремонту дороги він вирішив відзняти на камеру. Це й обурило радника міського голови Ярослава Кузьмяка. Він нецензурно облаяв журналіста, та ледве не вдарив його.

«Народний контроль» висловлює обурення таким діям радника міського голови Самбора Ярослава Кузьмяка. Вимагає у правоохоронців негайно розслідувати дану справу.

Нагадаємо,   це вже не вперше радник міського голови, депутат Самбірської міської ради Ярослав Кузьмяк погрожує місцевим журналістам. Як зазначає місцевий депутат, журналіст Андрій Жепко,  ще у березні Ярослав Кузьмяк взявся залякувати його у телефонній розмові. За цим фактом відкрито кримінальне впровадження.

Довідка: Закон України «Про інформацію» дає право журналістам на вільний збір та поширення інформації у ЗМІ. Умисне перешкоджання законній діяльності журналіста карається ст.  171, зокрема, штрафом до 50 неоподаткованих мінімумів  або арештом до трьох років.