Результатом антикорупційної роботи є посаджені корупціонери та повернуті вкрадені гроші, – Добродомов (+відео)

Вже у вересні Верховна Рада має перейти до процесу формування Антикорупційного суду в Україні, який забезпечить справедливі вироки корупціонерам.

Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив лідер «Народного контролю», секретар Антикорупційного комітету ВРУ Дмитро Добродомов.

«На цьому етапі «Народний контроль» вже долучився рядом законодавчих ініціатив, зокрема законопроект №5159 «Про довічне ув’язнення для топ-корупціонерів». До написання законопроекту ми залучали представників Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. В ньому є важливий пункт щодо заборони виходу під заставу підозрюваним у корупції», – сказав нардеп.

Добродомов додав, що «Народний контроль» наполягає на створенні Антикорупційного суду.

«Конкретні вироки корупціонерам та повернуті гроші, які вони вкрали, це результат. Все інше, ці показові затримання, справи,які розвалюються, від справи «діамантових прокурорів» до заяв Гордієнка щодо корупційних схем в уряді Яценюка – це не показник. Я отримав відповідь від правоохоронців, що справу щодо зникнення цінностей з Межигір’я, зокрема легендарного золотого батону, закрито через відсутність складу злочину. Вся країна їх бачила, а справу закривають. За нашою вимогою її відкривають вже втретє», – додав депутат.