Рішення про мирову угоду «Луцьктепла» ухвалили наосліп, – Данильчук

Фірма «Тепелен» шантажує ДКП «Луцьктепло» і вимагає виплачувати борг з листопада цього року. Інакше вони подадуть позов до суду на стягнення додаткових 12 мільйонів гривень.
Про це стало відомо сьогодні, 26 листопада, під час засідання бюджетної комісії.
Текст мирової угоди було затверджено рішенням жовтневої сесії міськради. Втім, як стало відомо, «Луцьктепло» і «Тепелен» ще не підписали угоду.
За словами директора Валентини Малютіної, вони пропонували встановити графік виплати боргу з січня 2019 року, проте опонент заявив категоричну вимогу перенести графік. Зазначимо, що сума боргу складає 23 мільйони гривень, а перший платіж становить 690 тисяч гривень.
Натомість керівник фракції «Народний контроль» Павло Данильчук закликав колег не голосувати за відповідний проект рішення.

«На минулій сесії ми вас закликали не голосувати за текст мирової угоди. Тоді не запросили ту сторону на комісію, ніхто не озвучував вимоги. Ми наосліп ухвалили мирову угоду, вони її мають на руках. Плюс отримуємо додаткові листи, які вимагають змінити. Давайте не будемо ухвалювати ніяких додаткових рішень. Потрібно, щоб юристи вивчили це питання», – вважає депутат.

Комісія не підтримала проект рішення, а на наступну комісію хочуть запросити представників фірми «Тепелен» і першого заступника міського голови, який відповідає за цей напрям.
Нагадаємо, «Тепелен» – це так звана фірма-прокладка, яка зареєстрована на Кіпрі. ЇЇ статутний фонд складає 800 гривень.