Рішення сесії Луцькради про імпічмент президента сфальсифікували

Змінили текст проголосованого звернення Луцькради до Верховної Ради щодо імпічменту президента.

Про це заявив керівник фракції «Народний контроль» Павло Данильчук під час позачергового засідання 54-ї сесії міської ради 4 березня.

Він розповів, що на сайті Луцької міської ради опублікували рішення із текстом звернення, яке не ідентичне тим правкам, що вносилися під час обговорення.

«На минулій сесії після дискусій, дебатів ми проголосували звернення щодо корупційного скандалу, до якого причетне оточення президента. І в тій дискусії ми напрацювали консолідовані позиції. Коли я відкриваю сайт ЛМР, всі ці позиції просто перекреслені. Я не розумію, для чого це робити. У зв’язку з тим, що триває сесія, я заявляю, що рішення – сфальсифіковане », – виступив Данильчук.

Тож перевірить ухвалений депутатами проект рішення комісія Луцької міськради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, депутатської діяльності, етики та регламенту. На засіданні звірять з аудіозаписом сесійного засідання.

Нагадаємо, Павло Данильчук озвучив пропозиції у зверненні Луцькради до Верховної Ради щодо імпічменту президента: ухвалення процедури імпічменту парламентом до першого туру виборів президента, створення тимчасової слідчої комісії щодо зловживань в оборонній сфері нашої держави, відсторонення осіб від займаних посад, які фігурують у корупційному скандалі.

Без цих пунктів фракція «Народний контроль» не голосувала б за проект рішення.