Рішення щодо майбутнього України мають ухвалюватися в Києві, а не в офісі МВФ, – Добродомов (+ відео)

Влада йде на всі умови, які вигідні МВФ, але не українському народу.

Про це в ефірі «Великого ефіру зі Світланою Орловською» на телеканалі NewsONE заявив лідер «Народного контролю», народний депутат Дмитро Добродомов.

«Якби я був Президентом, то наполягав би на ухваленні стратегічних для України рішень у Києві, а не у Брюсселі, Вашингтоні чи в офісі МВФ, як це робить теперішня влада. Вони йдуть до МВФ з протягнутою рукою по гроші, які самі ж потім розкрадуть. А розраховуватися за це будуть прості українці», – сказав він.

Добродомов наголосив, що українську економіку потрібно піднімати, потрусивши олігархів, а не виконувати кабальні вимоги МВФ задля 1 млрд доларів – підняття пенсійного віку, продаж землі.

«Але ці гроші доведеться повертати, як і відсотки за минулі кредити. Жодна країна, яка брала кредит, не може похвалитися позитивним досвідом співпраці з МВФ. Міжнародний валютний фонд захищає лише інтереси великих Транснаціональних компаній. Економіку потрібно розвивати, потрусивши олігархів. Саме тому «Народний контроль» пропонує ряд відповідних законопроектів. Зокрема про галузеві зарплати, який пропонує підняти платню працівникам підприємств, які працюють на експорт», – зазначив нардеп.

 Добродомов також додав, що мільярди доларів Україна втрачає через корупційні схеми на митниці.

«Народний контроль» пропонує дієву реформу митниці, яка покінчить із корупцією. Це створення бек-офісів, які в он-лайн режимі контролюватимуть увесь товар, що заходить на територію України. Це зробить роботу пунктів пропуску прозорою. Натомість зараз усе «в тіні», що влаштовує нашу владу. Саме тому наші законопроекти керівництво парламенту і не виставляє на порядок денний», – констатував він.