Рівненські земельні афери та їх схеми

Як працює громадська приймальня народного депутата України Дмитра Добродомова на Рівненщині? Чому найбільша кількість звернень пов’язана із земельними аферами та проблемами з нерухомістю?

Про це ведучий програми «Гість у студії»  Андрій Смусь вів розмову з юристом депутатської приймальні Дмитра Добродомова, Іриною Давидюк.

Як один із прикладів, Давидюк навела ситуацію з керівником ВАТ Рівненський «Облплемселекцентр», який продав будівлю без згоди мешканців (люди отримали право на приватизацію). Тепер вони постали перед загрозою опинитись на вулиці з малолітніми дітьми.

До громадської приймальні народного депутата України Дмитра Добродомова в Рівному звернулась жителька міста з проханням захистити її право на отримання приміщення, в якому вона проживає від народження. ВАТ Рівненський «Облплемселекцентр» свого часу видав дозвіл на приватизацію житла батьку громадянки, Масовцю О., за адресою м.Рівне, вул.Біла 129а. Скориставшись тим, що громадянин зволікав реалізацією такого права, не дослідивши факти, новий директор підприємства продав майно третій особі. Зараз новий власник, програвши суд першої інстанції (через який він добивався виселення сім’ї), не зважаючи на розгляд справи в Касаційному суді, через сесію міської ради намагався отримати землю під будинком у власність.

Інші проблеми мешканців на Мельника,16 і не лише. Більше, дивіться тут: