Роботи за бюджетні кошти треба починати навесні, щоб не заривати гроші у багнюку в листопаді, – Веремчук

Керівник фракції «Народний контроль» у Львівській міській раді Валерій Веремчук закликав розпочинати у 2018-му році роботи, що заплановані за бюджетні кошти, навесні-початку літа, а не відкладати їх на кінець року, коли гроші зариваються у багнюку.

«У 2017 році близько 300 млн грн із бюджету розвитку  так і не будуть освоєні, оскільки процедури з початку робіт затягнулися. А ще багато ремонтів ведуться у дощ, сніг. Якою буде їхня якість?» – заявив Веремчук сьогодні, 21 грудня, під час засідання сесії ЛМР.

Він наголосив, що спільна робоча група з депутатів і чиновників напрацювала процедуру спрощення початку робіт та оплати за них. Тепер це питання має розглянути Виконком.

«Чистий» бюджет розвитку Львова, якщо відкинути кошти області за управління ТПВ та покривання кредитів і відсотків за ними, у 2018 році становить близько 1,5 млрд грн. І важливим є не лише розподіл, а й використання цих грошей. Виконавчі органи мають зробити все потрібне, щоб роботи у місті стартували не у жовтні-листопаді, а навесні-влітку та завершувалися у вересні. Бо інакше мільйони зникатимуть у багнюці», – резюмував Веремчук.