rodzinsk

Родзінський: Щоб не чути критики на свою адресу, Кернес заборонив мені виступати на сесії

Учора, 23 вересня, у Харківській міській раді стався безпрецедентний випадок: депутату міськради, члену партії «Громадський рух «Народний контроль» Анатолію Родзінському підконтрольна меру більшість заборонила виступати під час сесії. Таким чином, мер Харкова намагався уникнути нагадування про свою давню обіцянку виділити землю харків’янам для приватизації. Тим паче що 300 із них прийшли під стіни мерії вимагати обіцяні наділи.

Про це Анатолій Родзінський повідомив на свої сторінці у Фейсбук.

«Я традиційно допомагаю людям оформляти документи, як юрист, депутат міськради і лідер у Харкові «Народного контролю». Кернес землю не дав, а щоб я його не «діставав» нагадуваннями про публічну обіцянку у лютому таки виділити ділянки, він поставив  на голосування підконтрольній йому більшості у міській раді питання про позбавлення мене права виступати на сесії ХМР», – написав Анатолій Родзінський.

Він наголосив, таким кроком міський голова перевершив навіть самого себе, адже нічого подібного у ХМР не було за всі 9 років його правління.

«Останньою краплею для Кернеса стали мої виступи із закликами до депутатів скерувати 100 мільйонів на ремонт будинків харків’ян, замість озеленення, на якому легко відмити кошти. Я закликав не виділяти безкоштовно землю людям, наближеним до Кернеса, не продавати землю за копійки, не укладати угоди оренди рекламних конструкцій на 15 років без права підняття ціни. Я вимагав розробити таку схему розміщення кіосків у Харкові, щоб 100 млн у  рік від 10 тис. кіосків ішли  не в кишені Кернеса і його команди, а в бюджет Харкова», – пояснив, чим неугодний міському голові Анатолій Родзінський.

Він також переконаний, цей випадок став черговим свідченням – влада Харкова потребує термінового очищення  і повної заміни.

«Я переконаний, якщо у наступному складі міськради, я працюватиму не один, а вже з командою «Народного контролю», то закрити рота мені та ще вісьмом депутатам буде неможливо. Разом ми зможемо зупинити дерибан землі, грабунок бюджету Кернесом та його новими соратниками із партії «Відродження», – переконаний  Анатолій Родзінський.

Нагадаємо, 23 вересня  під час сесії ХМР Анатолій Родзінський та активісти «Народного контролю» вимагали, щоб місцева влада таки виділила  харків’янам обіцяні наділи для приватизації. Йдеться про 700 га землі на околиці Харкова, які Кернес у лютому обіцяв надати містянам.

Нагадаємо, Анатолій Родзінський  балотуватиметься на посаду міського голови Харкова від партії «Громадський рух «Народний контроль». За соціологічним опитування від Київського центру політичного й економічного аналізу, зараз він впевнено займає друге місце серед кандидатів на мера Харкова.

Нагадаємо, 19 серпня, у Харкові місцева партія «Контролюй владу», лідером якої є Анатолій Родзінський, прийняла рішення йти на місцеві вибори разом із партією «Громадський рух «Народний контроль».