Ростислав Макух: У «Народному контролі» знайшов однодумців, які хочуть змінити країну, як і я

Координатор «Громадського руху «Народний контроль» Ростислав Макух вже рік займається волонтерством. Він є головою благодійного фонду «Нова країна», який допомагає лікарням всієї України з придбанням необхідного обладнання для лікування хворих.

Апарати, що передає Ростислав – рятують життя. Наприклад  відділення реанімації та інтенсивної терапії дитячої клінічної лікарні «Охматдит»   отримало апарат штучної вентиляції легень.

«Ми дуже вдячні Ростиславу за те, що він помагає апаратурою та розхідними матеріалами: починаючи з ліжок і закінчуючи такими дорогими речами як наркозний апарат або дихальний апарат для інтенсивної терапії», – розповів завідувач відділу реанімації та інтенсивної терапії «Охматдиту» Андрій Альбукрінов.

Такою діяльністю Ростислав Макух  займається з 2014 року.

«З допомогою  Ростислава Макуха, якого ми знаємо як доброчинця, бізнесмена, порядного українця, патріота, і який часто допомагає нашій лікарні, до нас прибули нові необхідні речі.  Ростислав нам подарував 10 функціональних ліжок із оптичним управлінням та сучасні тумбочки», – розповів завідувач І терапевтичного відділення лікарні Швидкої медичної допомоги Михайло Чикиречко.

«Ростислав  Макух неодноразово доставляв для нашої лікарні, зокрема для ортопедичного відділення, ортопедичні ліжка та тумбочки. Раніше передав обладнання та операційний стіл. Більше би таких порядних, чесних і добрих людей як  Ростислав», – говорить завідувач ортопедичного відділення дитячої клінічної лікарні «Охматдит» Злата Козю.

Щодня Ростислав як голова благодійного фонду «Нова країна» отримує запити про потреби  лікарень з усієї Україні. Намагається допомогти кожному.

«На сьогодні маємо близько 200 запитів з різних областей України. Більшість із них уже опрацьовані,  лікарні отримали допомогу»,  – розповіла волонтер благодійного фонду «Нова країна» Алла.

Ростислав не хоче зупинятися лише на благодійності, він прагне змінити Україну. Здолати корупційні схеми, аби українці мали достойний рівень життя.

«Як бізнесмен, меценат, звичайний громадянин,  я  вже реалізував все, що хотів. Тепер я розумію, що потрібні системні зміни із середини, аби життя у Львові стало кращим для кожного», –  заявив Ростислав Макух.

Він розповів, що у «Громадському русі «Народний контроль» знайшов багато однодумців: благодійників, волонтерів, соціально  відповідальних підприємців. Ростислав Макух певен, що разом з командою «Громадського руху «Народний контроль» зможе покращити Львів.

«Громадський рух «Народний контроль» займається тою ж проблематикою, що турбує мене. В хорошій команді можна досягнути високих результатів. Разом ми зможемо зробити більше!», – наголосив Ростислав Макух.