Розбитий тротуар зремонтують, – «Народний Контроль»

Тротуар розбитий, а газону немає. Замість нього багнюка та сліди від шин. Пішоходи проти аби автомобілісти нівечили хідник, та комунальникам байдуже. Люди звернулись до «Народного Контролю».

Пан Микола бідкається – часом тут пройти нема де. Тротуар, що по вулиці Чорновола, 65, заставлений машинами, а газон перетворився на болото.

«Газон у дуже поганому стані, по траві їздили, вибили ями, після дощу утворилися дощові такі ями. Люди тут і не можуть навіть пройти. Через дорогу є будинок для сліпих і ці люди сліпі проходять тут, і людина сліпа, яка йде з палочкою по тротуару і натикається на машину. Що в її голові? Їй в голові, що вона йде по вулиці», – каже пішохід Микола.  

«Я дуже часто ходжу по цій дорозі і тут їздять поряд і машини, і дуже-дуже не зручно, тому що можна просто впасти і одержати травму. Дуже хочеться, щоб ця дорога була відремонтована. Хотілося б, щоб тут були квіти, а не такі ями із таким брудним пейзажем, щоб машини стояли там, де їм дозволено, де є їхня зупинка, а щоб люди ходили по тротуарах», – розповідає пішохід Наталя.

Водії у свою чергу також нарікають: не мають де ставити свої автівки.

«Треба якось врівноважити, щоб і пішоходи мали гарну дорогу, і паркова частина все-таки була більша», – каже водій Ростислав.

«Місця немає, магазин великий, машин у Львові дуже багато, парковок немає де стати, тут траса і тут місце все зайняте. Як знайду місце, то припаркуюся, не знайду, то поїду в другий магазин, де є паркова», – каже водій Роман.

У місцевій адміністрації журналістів «Народного Контролю» запевнили – газон обгородять, аби на ньому не паркувались, а тротуар зремонтують.

«Тротуар ми там плануємо влаштовувати, ми вже почали на Чорновола біля «Арсену» робимо тротуар і ставимо обмежувачі заїзду, стовпцями огороджуємо, самий дієвий спосіб – це ставити стовпці, щоб машини не заїжджали. До кінця місяця там однозначно зробимо», – запевняє керівник комунального відділу Шевченківської райадміністрації Львова Володимир Шульга.