Розміщувати навчальну базу «сухопутки» на кордоні з агресором – злочинне безглуздя, – Веремчук (+ відео)

Намагаючись розформувати Академію сухопутних військ у Львові у Міноборони керуються не здоровим глуздом та національними інтересами, а бажанням дорватися до бюджету і нових посад.

Про це заявив керівник «Народної Самооборони» Львівщини Валерій Веремчук в ефірі «Вечір у Львові» на ТРК «Львів».

«Розпорошування військових вишів по областях – це «совкова» стратегія. НАТО пропонує зовсім інше. У Франції, США, Великобританії, Польщі сухопутні війська готуються на базі одного вищого навчального закладу. Натомість у Міноборони в конкретних осіб бачимо бажання під себе, під бюджети та посади постворювати якісь виші, що лише послаблять оборонну здатність України, розпорошить навчання офіцерів», – переконаний Веремчук.

Окрім того, він наголосив, що створення нових навчальних закладів «з’їдять» мільярди гривень, які у час війни потрібно витрачати не «на стіни», а на посилення бойового  потенціалу армії.

«Сподіваюся, резонанс, який вдалося створити через активну позицію тисяч небайдужих, те, що тема дискусії вийшла за межі «влада-громада» і є на виду в міжнародних партнерів, які навряд чи зрозуміють розвал військових редутів, нам вдасться відстояти Академію у Львові. Урешті розміщати такий навчальний заклад на Харківщині на кордоні з агресором – злочинне безглуздя. Одна ракета – і офіцерів нема!», – резюмував Валерій Веремчук.

Нагадаємо, на сайті Президента України триває збір підписів під петицією на захист Національної Академії сухопутних військ України ім. Гетьмана Петра Сагайдачного. Також у соцмережі Facebook триває флешмоб на підтримку навчального закладу.