Розпочалися роботи з відновлення дитячого садочка №111 на вул. Виговського

Розпочалися роботи з реконструкції приміщення дитячого садочка №111 на 10 навчальних груп на вул. Виговського, 1а.
Про це повідомив депутат фракції «Народний контроль» у Львівській міській раді Тарас Ворко, який сьогодні спільно з директором департаменту гуманітарної політики ЛМР Галиною Слічною, начальником управління освіти Зоряною Довганик і керівником відділу освіти Галиною Синицькою проінспектували початок робіт.
Зокрема, депутат розповів, що підрядник погодився перші роботи провести власним коштом. Це – 3-4 млн гривень. У наступному бюджетному році ці витрати покриють із міського бюджету. Загальна вартість проекту – близько 30 млн грн.

«Нам вдалося домовитися з підрядником про початок робіт уже зараз. Першочергово потрібно встановити огорожу по периметру території садочка, відремонтувати дах, замінити вікна та відновити систему опалення. Це дозволить не припиняти реконструкцію і взимку, проводити внутрішні роботи. Упродовж зими в сухому і теплому приміщенні можна буде зробити нову стяжку, провести нову електромережу, всі комунікації. Маємо працювати оперативно, щоб у 2019 році Львів і Залізничний район отримали оновлений садочок, який зможе прийняти сотні дітлахів», – повідомив Ворко.

Нагадаємо, що саме за ініціативи Тараса Ворка було ухвалено рішення про переселення Школи мистецтв №11 з вул. Виговського, 1а на вул. Кричевського, 61, де заплановано масштабну реконструкцію будівлі. Натомість у вивільненому приміщенні після ремонту запрацює дитячий садочок.