Ряснянцям обіцяють чіткий розклад руху автобусів

На зупинках громадського транспорту у мікрорайоні Рясне мають з’явитися інформаційні таблички із розкладом руху автобусів на маршрутах №6а, 50 і 217.

Про це повідомив за результами робочої наради щодо реалізації Стратегії розвитку Рясного, яка відбулася вчора, 26 липня, депутат фракції «Народний контроль» у Львівській міськраді, заступник голови інженерної комісії Віталій Свінціцький.

«Чіткий графік і кількість автобусів на «ряснянських» марштутах №6а, 50, 217. Таку інформацію мешканцям, за моєї ініціативи, уже незабаром надасть міське управління транспорту. Розклади руху автобусів мають з’явитися щонайменше на кінцевих зупинках. Розумію, що від цього кількість машин на маршрутах наразі не збільшиться, але принаймні  ряснянці  будуть орієнтуватися, коли чекати на транспорт, як він курсуватиме у вихідні, до котрої години», – написав він на своїй сторінці у Фейсбук.

Нагадаємо, під час звіту виконавчих органів влади, 12 липня, міський голова Львова Андрій Садовий пообіцяв, що автобуси маршруту №6а сполученням «Центр-Рясне» курсуватимуть до 23:00.

Також відомо, що у вересні Львів отримає першу партію нових автобусів від білоруського МАЗу і львівського «Електрону». За словами заступника директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрія Білого, транспорт передусім скерують у райони, які не мають сполучення елетротранспортом, зокрема – й на Рясне.