Ряснянські маршрути, які стали «примарами», має обслуговувати АТП-1, – Дідух

Маршрути №12, 30, 35 та 54, які зараз діють за тимчасовими договорами, а по своїй суті залишаються «примарами», потрібно передати на обслуговування комунального перевізника АТП-1.

З такою пропозицією сьогодні, 29 листопада, під час сесії Львівської міської ради виступив депутат фракції «Народний контроль» Михайло Дідух.

За останньою інформацією, вісім із 12 маршрутів, які, за результами конкурсу, залишилися без перевізників, уже передали АТП-1. Водночас маршрути № 12, 30, 35 та 54, тобто увесь лот №13, за інформацією Управління транспорту, подали на обговорення зміни схеми руху. Надалі їх повторно виставлять на конкурс

 

«Через нерентабельність маршрути з цього лоту вже кілька років існують лише на папері. Радше за все, жоден приватний перевізник так і не візьме їх на обслуговування. Три з чотирьох вищезгаданих маршрутів курсували в мікрорайон Рясне, тож їхнє відновлення вкрай необхідне ряснянцям. Це близько 40% міських маршрутів, які мали б обслуговувати мікрорайон», – зазначив Михайло Дідух.

 

На його переконання, маршрути потрібно відновити через передання їх АТП-1, для якого місто закуповує нові автобуси.

 

«Ці маршрути – не для заробітків перевізників, а для комфорту львів’ян», – резюмував Дідух.