Самостійно Президент країну не змінить, він має прийти з командою, – Добродомов

Перед тим, як визначитися зі своїм кандидатом, потрібно поглянути на його команду та результати його роботи.

Про це заявив лідер партії «Народний контроль», народний депутат Дмитро Добродомов у ефірі «Великого вечора» на телеканалі NewsONE.

«Я завжди кажу, що потрібно обирати, не дивлячись на піарні речі політиків. А в першу чергу подивитися на результати роботи. Кожен з головних претендентів був на різних посадах. Я закликаю проаналізувати роботу кожного. Подивитися, як працював і чи взагалі ходив на роботу. Також, що не мало важливо, поглянути на команду кандидата», – розповів нардеп.

Добродомов додав, що «Народний контроль» закликав усіх кандидатів показати свої команди ще до виборів.

«Ми подали відповідний законопроект, згідно з яким кандидати у Президенти мали б представити свої команди. Йдеться про людей, яких майбутній Президент бачить на ключових посадах. Згідно з Конституцією, президент подає на затвердження парламенту людей на п’ять посад. Голови Нацбанку та СБУ, Генпрокурор, міністри оборони та закордонних справ. Єдиний, хто представив таку команду – це Анатолій Гриценко. А ці кандидати уже показали свої програми. І це правильно, люди вже мають побачити команду майбутнього гаранта», – констатував він.