Сергій Юр’єв

Виборчий округ № 38 (Вінницька міська рада).

Активіст Вінницької обласної організації Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України», волонтер.

 Народився 11 серпня 1981 року у Вінниці. За освітою юрист, одружений. Працює у департаменті з виробництва інфузійних розчинів ЗАТ « Інфузія».

«Я йду у депутати, щоб контролювати владу. Сьогодні вона погрузла в корупції та перестала працювати на людей, – каже Сергій Юр’єв.Я учасник Вінницької обласної організації Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» і хочу представляти інтереси цієї верстви населення у міській раді. У людей з обмеженими можливостями немає елементарного з того, що їм потрібно. Починаючи з пандусів, щоб заїхати в аптеку за ліками чи потрапити додому. Більшість пандусів не відповідають нормам і зроблені лише для окозамилювання. Гроші з міського бюджету виділяють, а результату нема».

Сергій Юр’єв займається волонтерством. Організовує дозвілля людей з обмеженими можливостями, спортивні змагання, спартакіади, фестивалі. Уже вчетверте у Вінниці незабаром пройде міжнародний фестиваль «Багряна осінь».

 «Мені імпонують люди, які представляють партію «Громадський рух» Народний контроль», – говорить Сергій Юр’єв. Я знаю, що це люди діла, а не слова. Я хочу йти до влади разом з ними, щоб мати змогу змінити життя українців на краще. Влада сьогодні забула, на кого вона працює. Це означає, що її не потрібно контролювати, а змінювати».

У першу чергу чоловік, коли стане депутатом міськради, хоче провести інвентаризацію коштів, які виділяли для людей з обмеженими можливостями за останні п’ять років. Проаналізувати ефективність витрат, щоб мати змогу внести конкретні пропозиції у бюджет на 2016 рік.