shel

Шелеп написав заяву у поліції щодо наклепу на нього

Кандидат від «Народного контролю» на посаду голови Княгининівської громади Михайло Шелеп заявив про злочин щодо перешкоджання його діяльності як суб’єкта виборчого процесу із застосуванням обману.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні заніс в райвідділок повідомлення про злочин та заяву про вчинення адмінпорушення. Обидва звернення стосуються «чорного піару» поширеного проти мене минулого тижня. Вибори пройдуть, але цей вкид чорнухи комусь буде ще відгукуватися довго. Я постараюсь», – йдеться у повідомлення.

 Так, у заяві йдеться про друковані матеріали невідомого походження, які були розповсюдженні на території сіл Княгининівської громади.

«У листівці «чорного піару» без вихідних даних під назвою «МАЯК. Випуск №1» надруковано статтю «Михайло Шелеп – кандидат-непорозуміння». В цій статті містяться неправдиві відомості про мене та мою діяльність. Також у цій листівці надруковано три фотоколажі із використанням фотографії мого обличчя, які підписані брехливими коментарями», – заявив Шелеп «Такі дії невідомих осіб перешкоджають мені як кандидату на посаду сільського голови, у здійсненні агітаційної діяльності, оскільки поширення неправдивих відомостей вводить виборців в оману і формує негативне ставлення до мене. У таких діях вбачаю порушення ч.1 ст. 157 КК України, а саме – «перешкоджання діяльності суб’єкта виборчого процесу», – зазначив Шелеп у повідомленні про злочин.