Що робити якщо у вас забрали пільги?

До «Народного контролю» Житомирщини надходить все більше звернень щодо не нарахування пільг громадянам, які мають на них право.

«Народний контроль» інформує, що з 2015 року змінилася процедура надання пільг, а саме набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї». Згідно з цією постановою, підрозділ з питань соціального захисту населення щомісяця до 25 числа має подавати списки пільговиків, які мають право на отримання пільг, які призначають на термін у 6 місяців, після яких підрозділ має знову визнати право на отримання пільг.

Саме тому, Житомирський обласний осередок «Народного контролю» радить: кожні 6 місяців звертатися до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення за місцем проживання для перевірки наявності Вас у списку осіб, які отримують пільги.

Крім того, надання пільг припиняється у випадках, якщо пільговиком приховано або навмисно подано неправдиві дані про доходи будь-кого із членів сім’ї пільговика, що вплинуло на визначення права на пільги, з місяця, в якому виявлено порушення або за особистою заявою пільговика, щодо припинення користування пільгами.