Щоб меморандум сповна запрацював, меру Львова треба їхати на сесії місцевих рад, а не займатися політикою, – Білоус (+ відео)

Причина, що «сміттєвий» меморандум не запрацював у повну силу – слабкий діалог між владою Львова та керівництвом міст Львівщини, де є полігони.

Про це заявив перший заступник голови Львівської облради Андрій Білоус в ефірі «Першого Західного».

«Меморандум не реалізовується  повністю, але він почав працювати. І я вважаю, що тільки в його рамках проблему зі сміттям у Львові можна буде вирішити. Сьогодні я спілкувався із представниками двох регіонів, які можуть потенційно допомагати Львову, але є причини які цьому перешкоджають. Міські голови пояснюють це здебільшого тиском громадськості, яка вимагає не приймати сміття, бо не вірить у домовленості», – наголосив Білоус.

На його переконання, діалог між владою Львова та містами Львівщини мав би бути значно інтенсивнішим, тим паче, що альтернативи меморандуму, спільній колективній роботі, ніхто не запропонував.

«Ми бачили багато картинок, коли міський голова Львова критикує Президента, парламент, голову ЛОДА, ЛОР. Але ми жодного разу не бачили картинки, коли міський голова Львова перебуває на сесії якоїсь ради містечка на Львівщині, де є полігон. Мені здається, що така картинка була би більш переконливою для громад, аніж намагання все звести все до великої політики», – резюмував Білоус.