Щоб обрати «свого» Генпрокурора, БПП просуває норму, яку блокував півроку тому, – Добродомов (+відео)

Сьогодні БПП намагається протягнути у закон про Прокуратуру норму, за якою Генпрокурору не потрібні ані юридична освіта, ані відповідний стаж роботи. Хоча, ще півроку тому, під час голосування за Закон про вибір антикорупційного прокурора, саме фракція БПП наполягла залишити в силі норму про необхідність прокурорам мати стаж  роботи у галузі права.

Про це заявив лідер «Народного контролю», секретар Антикорупційного комітету  ВРУ Дмитро Добродомов  в ефірі «112. Україна», коментуючи появу у ВРУ ще одного законопроекту від БПП (№4469), написаного під конкретного кандидата у Генпрокурори.

«Що це, як не політика подвійних стандартів?  Щоб отримати свого Генпрокурора, фракція БПП готова відверто суперечити власній же позиції піврічної давнини», – констатує Добродомов.

На його думку, штучна заміна законодавства та окремі заяви відверто демонструють бажання влади остаточно заполітизувати  Гепрокуратуру.

«Коли представники «Народного фронту» говорять, що хочуть збалансувати представника від БПП своїм кандидатом у заступники, щоб контролювати процеси в Генпрокуратурі, – це звучить абсурдно. Політики хочуть контролювати всі процеси в ГПУ. А чи зможе політично заангажований прокурор проводити об’єктивні розслідування злочинів у владі, – питання риторичне»,  – резюмував нардеп.

Фото: telegraf.com.ua