Ситуація в країні потребує активізації нашої роботи, – Володимир Бліхар

У понеділок у Тернополі відбулася робоча зустріч активу партії «Народний контроль» Тернопільщини. Учасниками зустрічі стали керівник виконкому партії Андрій Мисик, голова тернопільської обласної організації Олена Абакумова, голови районних організацій партії, керівники фракцій «Народний контроль» у районних радах, депутати Тернопільської міської та обласної рад від «Народного контролю».

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять громадського активіста, голову фракції «Народний контроль» у Кременецькій райраді Віталія Ващенка, котрий рік тому, 26 травня, помер від нанесених невідомими тілесних ушкоджень.

Опісля до слова запросили голову виконкому «Народного контролю» Андрія Мисика, котрий ознайомив присутніх із соціально-політичною ситуацією у країні, окреслив шляхи розвитку партії, ознайомив із законотворчою діяльністю депутатів Верховної Ради від «Народного контролю».

Володимир Бліхар ознайомив актив партії із пріоритетами подальшої діяльності «Народного контролю» на Тернопільщині і, зокрема, у Тернополі, розповів про кадрові зміни у офісі, необхідність змін у політраді партії, підготовку до обласної конференції.

Депутати обласної ради Любомир Синоверський, Олег Винницький ознайомили зі своєю діяльністю у раді, взяли участь у дискусії щодо підтримки мораторію на продаж землі, стратегічних питань програми партії щодо подолання бідності тощо.

Голови районних організацій внесли пропозиції щодо активізації діяльності партії, більшої інформованості про діяльність центрального офісу і народних депутатів, вирішили частіше збиратися для обговорення наболілих проблем регіону, підтримали необхідність проведення політради і обласної конференції.