Ситуація з громадським транспортом – критична, і потребує жорстких рішень, – Свінціцький

Депутат фракції «Народний контроль» у Львівській міській раді, заступник голови інженерної комісії Віталій Свінціцький вважає, що ситуація з громадськими перевезеннями у Львові сягнула критичної межі.

«На кожній зустрічі львів’яни мені, моїм колегам ставлять лише одне питання: коли почнемо їздити як люди, коли буде нормальний транспорт. Вони хочуть чітких відповідей. А їх нема. Це надзвичайна ситуація. Схожа до тієї, яка була у Львові рік тому зі сміттям. І вирішити її можна лише в один спосіб. Влада має вживати чіткі, жорсткі та навіть агресивні дії для покращення якості перевезень у Львові», – заявив він під час дискусії у «Твоє місто».

Зокрема, його дивує, чому чиновники говорять про стрес для водіїв від великої кількості пільговиків, але мовчать «про стрес водія, який вирушаючи на рейс, думає не про те, як добре виконати свої обов’язки, а про те, яку «касу» має здати. Також дивно, що знаючи ще навесні, що Львів до кінця року отримає 150 автобусів, ніхто не подумав заздалегідь узяти на роботу потрібну кількість водіїв.

«Ця ситуація повинна стати показовою для львів’ян. Вони мають задуматися над тим, що керувати містом повинні не майстри піару, а відповідальні й фахові сіті-менеджери», – наголосив Віталій Свінціцький.