Ситуація зі Саакашвілі вкотре довела, що демократична опозиція має об’єднатися, – Добродомов

Депортація Саакашвілі – це ще один дзвінок для партій демократичної опозиції, що вони повинні об’єднатися для боротьби проти узурпації влади.

Про це заявив народний депутат України, лідер партії «Народний контроль» Дмитро Добродомов в ефірі телеканалу NewsONE.

«Задача Банкової – розпорошити сили. Це є абсолютно зрозумілим. Сьогодні для кожного представника демократичного опозиційного табору пролунав тривожний дзвінок щодо того, яким чином діяти далі та що ми ставимо собі за мету. Ми реально хочемо нову державу за новими правилами, де таких речей як депортація Саакашвілі просто не може бути. Важливо на це подивитися навіть не з точки зору особистої помсти, а з точки зору держави, котра має забезпечувати захист тих, хто перебуває на території України», – переконаний політик.

Добродомов наголосив, що ситуація з затриманням і депортацією Саакашвілі свідчить про те, що Порошенко свідомо йде шляхом Януковича.

«Є один критерій такої жорстокої реакції влади на Саакашвілі – втрата почуття реальності. Йде четвертий рік президенства, і Порошенко йде шляхом Януковича. Згадайте, будь ласка, якщо б в перший чи другий день після цього ганебного побиття студентів за це понесли би покарання, наприклад, міністр внутрішніх справ, навряд чи б на вулицю вийшов один мільйон людей. Що Януковичу, що Порошенко хтось вкладає в голову – треба бути сильним, треба показати свою силу. Їх не вчить історія. Сьогодні люди чекають об’єднання тих, хто сповідує демократичні цінності, цінності Майдану. І це важливий і принциповий момент», – підсумував він.