Скандальний підвал у центрі Луцька: суд арештував майно

Луцький міськрайонний суд наклав арешт на майна частини підвального приміщення, що на проспекті Волі, 19. Також арештоване і приміщення магазину взуття.

Власником майна є ПП «Телфорт». На початку квітня цього року фірма розпочала самочинну реконструкцію підвалу. Жителі будинку звернулися за допомогою до «Народного контролю». 6 квітня людям разом із депутатом міської ради Павлом Данильчуком вдалося зупинити будівельні роботи.

Тоді після приїзду слідчо-оперативної групи на місце незаконної реконструкції вдалося потрапити інспекторам ДАБК. Інспектор видав припис про зупинення робіт та наклав штраф на власників. За результатами огляду встановлено проведення будівельних робіт за відсутності дозвільних документів.

«Клопотання слідчого СВ Луцького ВП ГУНП у Волинській області Наврусевич Н.В. про накладення арешту на майно – задовольнити. Накласти арешт на нерухоме майно, а саме, на частини нежитлового підвального приміщення номери з 35-1 по 39-9 загальною площею 98,4 кв. та приміщення магазину промислових товарів /А-5/, загальною площею 154,4 кв. м., реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 1161611907101, що знаходиться за адресою: м. Луцьк, пр. Волі, 19, власником якої є ПП «Телфорт» (ЄРДПОУ 31102082, Волинська область, м. Луцьк, пр. Волі, 4), із забороною вчинення будь-яких дій на вказаних об’єктах нерухомого майна», – про це йдеться в ухвалі суду від 4 травня.

Детальніше про цю ситуацію йдеться у розслідуванні «Вкрадені підвали».