Сходи на вулиці Дружби комунальники пообіцяли відремонтувати цього року.

Сходами на вулиці Дружби люди практично не користуються. Вони на стільки розбиті, щоб будь-якої хвилини можна серйозно травмуватися. Кілька років жителі мікрорайону просять відремонтувати прохід. Однак комунальники нехтують їхніми зверненнями. Люди звернулися до «Народного Контролю».

Пані Галина живе у будинку навпроти аварійних сходів. Щодня цією дорогою йде чи то в магазин, чи на роботу. Жінка каже, сходи дуже небезпечні. «Бачу, що люди обходять, як можуть переступають сходинки, тільки щоб не впасти. Колись бабуся йшла з паличкою, то я їй допомагала сумку підносити, тому що їй одною паличкою тримати, і сумку тримати і триматися за той поручень, сходи реально аварійні, дійсно було складно. Та діти навіть можуть травмуватися. Нормальна дитина вона біжить, обов’язково оступитися і може впасти і ногу зламати», — говорить тернополянка ГАЛИНА.

«Для старших людей небезпечні ці сходи, ще молодий, то перескочить. Тут взагалі не можливо вийти. Я йду через дві-три, але не кожен так зможе вийти», — розповідає ще один місцевий мешканець ЄВГЕН.

Журналістам «Народного контролю» комунальники пообіцяли сходи не лише відремонтувати, але й встановити тут пандуси. «Ми врахували побажання людей. Будуть відремонтовані самі східці, поставлені пандуси, нові перила, бо там зараз перила є, але вони без дерев’яних накладок. Ми зараз хочемо зробити так, щоб людина не зловила рукою і було холодно, а щоб було зручно зійти. Тобто максимально робимо зручно, щоб було добре. До літа будуть виконані роботи», — говорить заступник начальника управління ЖКГ Тернопільської міської ради ОЛЕГ СКОЛОВСЬКИЙ.

«Народний контроль» проконтролює чи відремонтують аварійні сходи на вулиці Дружби.