Сходи, що сполучають Соборну та Пересопницьку, відремонтують

На цих сходах небезпечно ходити. Вони старі та аварійні. З бетону тут стирчить арматура,  а деяких сходинок тут просто не має. Рівняни довго просять у комунальників, щоб їх відремонтували. Та їх не чують. Люди звернулись до «Народного Контролю».

На цих сходах, що сполучають вулиці Соборну та Пересопницьку, можна з легкістю травмуватися чи порвати взуття. Місцеві жителі і самі не пам’ятають, коли цей спуск був в хорошому стані. Пані Оксана розповідає, що з дитячим візком підніматися тут більше не ризикне.

 «Якщо з візком спускатися, там постійно ями, колеса постійно застрягають в цих ямах. Треба, щоб хтось допомагав піднімати ту коляску. В мене одна коляска з дитиною всередині, яку треба обережно спускати, щоб вона так само не впала і друга дитина 4 роки,  їй так само треба підтримати по цих сходах»,- бідкається Оксана місцева жителька.

Андрій, місцевий житель: «Коли спускаєшся, ноги можна поламати. Часом ідеш з дитиною, дитя спотикається, мусиш брати на руки.  Якщо подивитися, то цей пандус для мам потрібно або об’їжджати по 200 метрів, або  отам спуск робити»,- говорить місцевий Андрій.

 «Років три, як не більше, спіткнулась. В мене ще коліно боліло, то я летіла аж туди і штани порвала»,- каже місцева Галина.

 «І діти падали, і ноги ламали. Мій сусід зламав ногу саме от тут, на третій сходинці»,- розповідає місцевий житель Ігор.

Після того як цим питанням зацікавився «Народний Контроль», у міському управлінні житлово-комунального господарства розповіли, що про аварійні сходи знають. Мало того, вже навіть визначились з тим, коли їх будуть ремонтувати.

«На даному етапі проходить кошторис перевірку. Він зараз підготовлений 90 тисяч, проведемо перевірку, і я думаю, що в травні ми ці роботи виконаємо, однозначно», – таку відповідь журналісти «Народного Контролю» отримали від заступник начальника управління ЖКГ по комунальному господарству м. Рівне Володимира Лапюка.

«Народний Контроль» обов’язково буде слідкувати за тим, чи дотримають комунальники слова, адже люди можуть і надалі продовжувати травмуватися на аварійних сходах.