Сквер на вулиці Лесі Українки мають привести до ладу

Трухляві лави та побиті плити. У цьому сквері  на вулиці Лесі Українки щодня гуляють сотні лучан. Люди стурбовані тим, що відпочинок тут може бути небезпечним. Звернення до відповідних служб щодо ремонту скверу поки безрезультатні, тож лучани звернулись до “Народного контролю”.  Ольга Василівна проживає неподалік від скверу. Каже, що проблема виникла не один рік тому: «Дуже давно вже та плитка, зірвали її, вже роки напевно два, а то й три буде».

Найчастішими відвідувачами скверу є місцева молодь. Та коли він у такому стані, його соромно показати гостям міста, а такий «відпочинок» може виявитись небезпечним. «Якщо приїжджають туристи, то в них буде не дуже добре враження про наше місто, тому що тут все розвалене таке і треба цю проблему вирішувати» – переконана лучанка Анна.

Лучанин Павло зауважує: «Особливо коли маленькі діти гуляють тут, вони попадають тут в неприємності, буває обвал цих маленьких плит, можуть діти покалічитись і потім будуть проблеми зі здоров’ям в майбутньому їх житті».

Візит «Народного контролю» до департаменту житлово-комунального господарства приніс результат. Заступник начальника департаменту пообіцяв: ремонт скверу зроблять найближчим часом. «Заплановано поточним ремонтом поміняти ці прогнивші бруски лавок, де необхідно буде підрівняємо бруківку та інші елементи, там де плитка відколупалась і так далі. В  травні місяці почнуться роботи».