smart_city

Smart City – реальна перспектива міста Дрогобича

У п’ятницю, 24 березня, у Ратуші відбулося перше засідання робочої групи з розробки проекту «Дрогобич – Smart City».

Очолив робочу групу міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Під час зустрічі представники робочої групи ознайомилися із уже напрацьованими електронними сервісами, які розміщені на інтернет-порталі Дрогобицької міської ради.

Радник міського голови з інформаційно-комунікаційних систем Станіслав Гайдер продемонстрував чинні електронні сервіси у місті та провів порівняльний аналіз функціонування проекту Smart City у Дрогобичі та інших містах України: Вінниці, Львові, Харкові, Києві, Дніпрі.

Також учасники засідання обговорили низку технічних і організаційних питань щодо адаптування інтернет-порталу з метою більшої популяризація серед мешканців міста електронних сервісів.

«Ми щораз більше крокуємо до того, щоб якомога комфортнішим та простішим зробити життя громади міста. Адже з впровадженням всіх технологій кожен із дрогобичан  зможе  позбутися необхідності вистоювання у чергах, записавшись на прийом через систему електронних сервісів», – зазначив міський очільник Тарас Кучма.

За результатами зустрічі ухвалено декілька важливих рішень, зокрема кожному з членів доручено розробити в межах своєї компетенції власні напрацювання з розвитку та популяризації проекту «Drohobych – Smart City». Спільно підготовити «вірусний» відео-ролик щодо роботи сервісів. Створити та популяризувати інформацію в мережах та інше.

Наступна зустріч планується через два тижні. Тоді учасники приступлять до детальної розробки дорожньої карти розвитку міста Дрогобича в контексті Smart City.